O nas

KARTONEX
CHODZIEŻ

Jesteśmy prywatną firmą działającą na rynku branży opakowaniowej od maja 1995 roku. Założycielem firmy jest Bronisław Laskowski. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników oraz cały czas unowocześniamy swój park maszynowy, aby zwiększać wydajność i jakość produkowanych przez nas wyrobów.

Specjalizujemy się w produkcji opakowań z tektur falistych 3 - 5 warstwowych, produkujemy różnego rodzaje opakowania klapowe i fasonowe z możliwością dowolnego nadruku. Wykonujemy również opakowania kaszerowane przy czym specjalizujemy się w niskich nakładach produkcyjnych.

Jeśli nie macie Państwo pomysłu lub doświadczenia w dobraniu odpowiedniego opakowania swojego produktu, możemy je zaprojektować, zwizualizować i zrealizować.

Współpracujemy nie tylko z firmami polskimi, nasze wyroby dostarczamy także do Niemiec, Dani, Szwajcarii, Irlandii. Dostawy do klientów realizujemy naszymi samochodami dostawczymi lub z pomocą współpracujących z nami firm transportowych.

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie - już od 1 sztuki.

CO NAS WYRÓŻNIA?

25 LAT

doświadczenia

Kartonex Chodzież jest prywatną firmą założoną przez Bronisława Laskowskiego. Działamy już od maja 1995 roku i cały czas rozwijamy swoje doświadczenie oraz inwestujemy w nowe technologie.

JAKOŚĆ

surowców

Używamy surowców dostarczanych przez wieloletnich, stałych dostawców. Podczas produkcji dbamy o ciągłą kontrolę surowców i jakości wykonania opakowań.

ZADRUK

opakowań

Wykonujemy opakowania szare, białe, z nadrukiem flexograficznym, kaszerowane z pełnokolorowym zadrukiem i uszlachetniane. Możemy zaprojektować, zwizualizować i wyprodukować dowolne opakowania.

WYDAJNOŚĆ

produkcji

Skuteczne planowanie produkcji, utrzymywanie stanów magazynowych dla stałych odbiorców oraz nowoczesny i wydajny park maszynowy umożliwiają nam zapewnienie ciągłości dostaw.

TERMINOWOŚĆ

dostaw

Efektywność i elastyczność naszej produkcji, duże powierzchnie magazynowe oraz własny transport pozwalają nam na realizację zamówień przy zachowaniu zaplanowanych terminów.

TRANSPORT

własny

Gotowe produkty dostarczamy własnym transportem, co pozwala nam na dokładne planowanie oraz skrócenie czasu dostaw dzięki uniezależnieniu się od zewnętrznych firm spedycyjnych.

PRODUKUJEMY TEKTURĘ FALISTĄ 3-5 WARSTWOWĄ

KARTONEX CHODZIEŻ Sp. z o.o.

ul. Ofiar Gór Morzewskich 60

64-800 Chodzież

tel. +48 67 281 02 16
    © Wszystkie Prawa Zastrzeżone - KARTONEX CHODZIEŻ 2020